Jste zde

Digi-Key Electronics vyhlašuje Back2School pro vysokoškoláky

Společnost Digi-Key Electronics si připravila soutěž o ceny Back2School. Tyto ceny budou získají studenti vysokých škol, kteří mají emailovou adresou univerzity nebo vysoké školy. Přihlášky je možné posílat do 11. listopadu 2021 a vítězové budou vyhlášeni krátce po uzávěrce 11. listopadu.

Společně s přihláškou je nutné poslat také náměty pro zlepšení život studentům, pomocí elektronických zařízení nebo dalších produktů, které jsou k dispozici na webových stránkách Digi-Key. Studenti mohou také vyvinout hotový prototyp a poskytnout video nebo fotografii svého výrobku. Tím se kvalifikují do kategorie slosování o velké ceny.

Jeden výherce hlavní ceny obdrží stavebnici InstaLab, kterou mohou použít k sestavení prototypů. InstaLab je sada se všemi klíčovými součástmi hardwaru. Sada obsahuje osciloskop, generátor, stolní napájecí zdroj, digitální multimetr, pájecí stanici 120 V, bezolovnatou pájku, odizolovací nástroj pro kabely a další.

Druhou cenou je 3D tiskárna Lulzbot a vítězové další úrovně obdrží sadu Back to School, která obsahuje odsavač par, Adafruit produkty, Seeed Grove Arduino Kit, sadu nástrojů Sparkfun Deluxe, Benchtop Power Supply a Analog Discovery 2.

Kromě toho mohou všichni účastníci zadat své jméno a kontaktní informace, aby mohli vyhrát PyGamer pro kutilské hraní. Obsah výherních sad se může lišit v závislosti na regionu žadatele, ale cena bude mít stejnou hodnotu.

Více informací na https://www.digikey.com/en/resources/social/back2school

Hodnocení článku: