Jste zde

Red Pitaya @HOME kit – pro profesory a studenty, kteří zůstanou doma

Modul STEMlab 125-10, který je základem kitu, nahradí řadu laboratorních přístrojů nejen při výuce, ale i při přípravě vlastních projektů.  

Modul  STEMlab 125-10 slovinských vývojářů Red Pitaya patří do kategorie all-in-one open source zařízení. Modul umožňuje emulovat signálový generátor, osciloskop, spektrální analyzátor i obyčejný multimetr, lze na něm spouštět programové úlohy v Jupyter/Python, programovat FPGA a to s propojením do prostředí Matlab i Labview.  

Všechny aplikace pro @HOME jsou přitom snadno použitelné díky webovému uživatelskému rozhraní, takže studenti je mohou spouštět při výuce jak v učebnách, tak i při práci na domácích projektech. Součástí podpory od výrobce jsou také upgrady operačního systému zdarma.

Podle Digi-Key, distributora, který s Red Pytaya právě uzavřel globální distribuční smlouvu, je mdul dobrým příkladem reakce na změny ve výuce z posledních dvou let. Cenový dostupnost a flexibilita umožní studentům řešit své projekty jak ve školní laboratoři, tak v domácích podmínkách.

Pro více informací o produktechRed Pitaya a jejich objednání navštivte web Digi-Key. 

 

Hodnocení článku: