Jste zde

Hledáte nápady pro Raspberry Pi? Pomůže CodeClub!

CodeClub RaspberryPi Foundation nabízí nápady a postupy, které využijete jak pro školní projekty, zájmové kroužky nebo domácího programátora. Hry, animace a další věci jsou připraveny pro děti ve věku 9-13 let.

Pokud jsi vedoucí klubu, nezapomeň se zaregistrovat a aktivovat svůj klub dříve, než začnete. Kluby s aktivovaným kódem získají výhradní přístup k dalším výhodám, včetně plakátů, certifikátů a souteží.

Na adrese webu najdete vše, co potřebujete a to včetně stránky česky a slovensky. I když přeložených projektů není moc, pro začátek s nimi určitě vystačíte. Další zdroje jsou k dispozici také na starém webu projektu https://codeclubprojects.org/en-GB/

Je také možnost zapojit se do mezinárodních soutěží, aktuálně vrcholí akce s ovečkou Shaun https://codeclub.org/en/shaun-competition, kde je uzávěrka přihlášek 25.října. 

Při hledání zdrojů a možností dejte pozor, na kterém webu hledáte. Web projektů nadace Raspberry https://codeclubprojects.org/en-GB/ není totožný s webem klubů https://codeclub.org/en/, takže může chvíli trvat, než se v tom zorientujete.

Hodnocení článku: