Jste zde

Druhý ročník soutěže Cena bastlířů právě začíná

Po úspěšném minulém ročníku jsme tu zase a opět se máte na co těšit. Pomozte nám vybrat ty nejlepší v oboru a zároveň můžete vyhrát i něco k sobě do dílny.

Od 17. 9. 2018 začíná první fáze soutěže, kde můžete nominovat své favority v celkem devíti kategoriích. Nejlepší web, fórum, tutoriál, zájmový kroužek, projekt, e-shop, firma a produkt.

Svým hlasem se automaticky zařazujete do soutěže o hodnotné ceny od našich sponzorů. Vyhrát můžete například pájecí stanici, vývojové desky s STM32, multimetr, IoT set IQRF, výukovou stavebnici, poukazy na nákup v eshopu a v neposlední řadě i originální Arduino vývojové desky. Seznam výher zřejmě není konečný a možná se bude postupně ještě rozrůstat, proto nezapomeňte sledovat, co je nového.

V každé kategorii můžete nominovat až tři subjekty. Pouze deset nejlepších v kategorii postoupí do finálového, hlasovacího kola, které začne 1. 11. 2018.

V letošním ročníku soutěže máme speciální cenu i pro výherce v kategorii Nejlepší projekt. Tímto chceme společně ocenit usilovnou práci jednotlivce nebo týmu, který dokázal vytvořit zajímavý projekt - zařízení, které se ale komerčně neprodává.

Doufáme, že se vás do soutěže zapojí co nejvíce a oceníme opravdu ty nejlepší a zároveň, že vám uděláme radost zajímavými výhrami od mnoha sponzorů.

Vítěze budeme znát už 1.12. 2018.

Hodnocení článku: