Jste zde

Chcete začít kariéru v IOT? Přiučte se od odborníků!

Přiučte se od vysoce postavených odborníků z oboru, kteří pracují ve společnostech Amazon, Microsoft, Molex a další.

element14.com, online komunita pro inženýry, spustila nový eBook pro inženýry, absolventy a technické profesionály, kteří hledají kariéru v rychle rostoucím světě IoT. Bezplatná publikace ke stažení obsahuje rady a klíčové poznatky od odborníků z oboru a vedoucích firem zastupujících společnosti jako Amazon, Eaton, Microsoft, Molex a další. Mezi vybraná témata patří různé kariérní cesty, které jsou k dispozici odborníkům IoT, dovednosti a atributy, které zaměstnavatel IoT hledá během procesu náboru, a jak ovlivňují trh nové trendy, jako je strojové učení a bezpečnost cloudu. 
Svazek je sestaven z poznatků získaných během série webinářů pořádaných v komunitě element14, které se zaměřují na profesní trendy a otázky související s internetem věcí.

Elektronickou knihu s názvem: „Engineering Your Future: Professional Advice on Pursuing a Career in IoT“ si můžete zdarma stáhnout spolu s rozsáhlou knihovnou elektronických knih a stát se registrovaným členem komunity element14.com. Procházek celou knihovnou můžete na adrese: https://www.element14.com/community/community/publications/ebooks.

K sérii webinářů, které inspirovaly elektronickou knihu, lze také získat jako bezplatné nahrávky, které jsou dostupné registrovaným členům komunity element14.

Hodnocení článku: