Jste zde

Profesionální osciloskopy pro školy za výjimečné ceny - objednejte si je v SOS electronic!

Hledáte profesionální osciloskopy pro vaši školu? V SOS electronic máme připravené speciální nabídky pro střední a vysoké školy. Naše osciloskopy značky Rohde & Schwarz s pásmy 50/70 MHz vám poskytnou kompletní balík SW rozšíření a možnost dekódování většiny sběrnic. A to vše za velmi výhodné ceny. Nechejte se nadchnout technologiemi od SOS electronic pro vaši výuku!

Německý výrobce, společnost Rohde&Schwarz nabízí od 1. 4. 2023 do 30. 9. 2023 promo akci, “Today’s solution for tomorrow’s challenge“ , na osciloskopy, analyzátory a napájecí zdroje v plné výbavě za výjimečné ceny se slevou až 49 %. Podrobnější informace se dočtete v tomto článku.

Osciloskopy Rohde&Schwarz pro SŠ a VŠ

Současně probíhá ještě jedna a výhodnější "EDU" nabídka pro střední a vysoké školy na vybrané osciloskopy s výrazně nižšími cenami.

 Jde o tyto tři osciloskopy - RTC 1002 EDU, RTB2002 EDU a RTB2004 EDU i s plným balíkem všech dostupných SW rozšíření, tzv. PK1 App bundle.
To znamená, že kromě bohaté základní výbavy je součástí i rozšíření o:

  • Spouštění (Triggering) a dekódování pro: I²C, SPI, UART/RS-232/RS-422/RS-485, CAN a LIN signály
  • Možnost generování vlastních průběhů a vzorků “arbitrary and pattern generator”
  • U přístrojů RTB2002 EDU a RTB2004 EDU navíc historie, segmentovaná paměť a frekvenční analýza (Bodeho diagram)

Přehled dostupných osciloskopů z EDU nabídky:

  1. RTC1002 EDU: 50 MHz, 2 kanály, PK1 App Bundle
  2. RTB2002 EDU: 70 MHz, 2 kanály, PK1 App Bundle
  3. RTB2004 EDU: 70 MHz, 4 kanály, PK1 App Bundle

Obvykle jsou tyto osciloskopy ve stejné výbavě dostupné za minimálně dvojnásobnou cenu. Hlavním rozdílem vůči stejným přístrojům z aktuální nabídky Rohde&Schwarz je, že osciloskopy pro školy jsou v základní šířce pásma 50/70 MHz (ne maximální). Pro školní měření je tento rozsah ve většině případů zcela postačující. V případě potřeby si však můžete kdykoliv v budoucnu dodatečně rozšířit šířku pásma zakoupením SW licence. I ve školních lavicích tak můžete měřit s profi vybavením.

 S touto speciální nabídkou pro střední a vysoké školy můžete ušetřit 30 až 50 % ve srovnání s běžnou EDU slevou.

Profesionální vybavení za takto nízkou cenu vám nikdo jiný nenabídne! Využijte akci, kterou jsme pro Vás připravila SOS electronic ve spolupráci s Rohde&Schwarz - světoznámým výrobcem osciloskopů.

Potřebujete poradit nebo si potřebujete vybrat vhodný přístroj pro vaši školu? Neváhejte kontaktovat SOS electronic. Jsou tu k dispozici s odbornou pomocí a rádi vám poradí.

Hodnocení článku: 

Kontaktujte svého distributora

* Hvězdičkou (*) označené údaje jsou povinné.

CAPTCHA
Toto je ochrana před spamem.