Jste zde

Přihlašte se do losování Back2School a vyhrajte Digi-Key a ceny v hodnotě přes 12000 EUR

Losování o ceny #DKBack2School, pořádané Digi-Key Electronics a Texas Instruments (TI) nabízí studentům a přednášejícím z Evropské univerzity a technických vysokých škol šanci vyhrát tři soupravy Digi-Key InstaLab a pět souprav TI.

Studenti a lektoři s platnou univerzitní nebo školní e-mailovou adresou se mohou přihlásit na oficiální stránce soutěže Back2School společnosti Digi-Key.

Po zahájení školního roku 2019-2020 chce společnost Digi-Key využít partnerství s TI a posílit nadšění studentů a přednášejících pro vzdělávání, rozvoj, úspěch a zábavu," řekl Hermann Reiter, ředitel pro rozvoj strategických programů. "Jak pokračujeme v rozšiřování našeho dosahu do univerzitního inženýrství a programů STEM po celém světě, je naším cílem poskytnout studentům a učitelům nástroje a zkušenosti, které jim zprostředkují úspěch na počátku jejich kariéry."

InstaLab byl vytvořen s úmyslem poskytnout dostatečné vybavení, aby v laboratoři studenta elektroniky vytvořil dostatečný tvůrčí prostor. Sada obsahuje více než 20 různých produktů od důvěryhodných dodavatelů Digi-Key. 
Akademický program společnosti Digi-Key nabízí žákům a lektorům na univerzitách a technických školách konzistentní úroveň služeb, spojenou s bohatým obsahem, nepřetržitou technickou podporou, zdroji, nástroji a přizpůsobenými řešeními pro školy, včetně tisíců vzdělávacích souprav.

„Akademický program Digi-Key podporuje studenty a profesory na celém světě širokou škálou aktivit, od projektů studentských návrhů až po vývoj učebních osnov,“ řekl YC Wang, ředitel globálního akademického programu. "Další informace o tom, jak vám nebo vaší škole můžeme pomoci, získáte na adrese academicsales@digikey.com."

Studenti a lektoři by si měli také prohlédnout Maker.io pro nápady na projekt a design pro tvůrce a inženýry na jakékoli úrovni zkušeností. Maker.io je perfektním doplňkem digikey.de. Ať už právě začínáte, nebo jste již na cestě za designem, máte přístup k předběžně spravovanému obsahu, řešením a zdrojům od profesionálů z oboru, stejně jako od vašich vrstevníků, což vám pomůže tyto fáze projít. Bez ohledu na to, kde se nacházíte ve svém návrhovém plánu, vám Maker.io pomůže uvést váš produkt a sny na trh.

O losování ceny Back2School Prize

Kdo se může zúčastnit: Každý student nebo přednášející v Evropě s platnou e-mailovou adresou univerzity nebo technické střední školy.

Ceny: Tři úrovně cen včetně: 
• Tři (3) digi-key InstaLabs
• Pět (5) vzdělávacích souprav TI

Jak se přihlásit: Účastníci se musí od 1. do 31. října zaregistrovat u výherců vyhlášených v týdnu 4. listopadu. Oficiální podrobnosti a pravidla soutěže jsou k dispozici na webových stránkách Digi-Key.

http://www.digikey.de/en/resources/social/back2school

Hodnocení článku: