Jste zde

Prémiové 3D lekce a ucelený balíček pro výuku be3D Academy

Y Soft představil novou část oblíbené be3D Academy v podobě prémiových 3D lekcí. Další novinkou je komplexní 3D/2D vzdělávací balíček, který má školám pomoci ušetřit peníze pomocí spojení správy papírového tisku s potřebami pro 3D tisk.

3D tisk pomáhá při výuce přírodovědných a technických předmětů k lepšímu vysvětlení složitějších konceptů, posiluje interaktivitu učení a zapojení dětí do výuky. Zájem ze strany škol neustále roste a většina vzdělávacích institucí pořizuje 3D tiskárny. Y Soft proto ve spolupráci s odborníky a učiteli vyvinul YSoft be3D Academy, online knihovnu 3D modelů, video tutoriálů, modelů, prezentací a ucelených osnov využívajících 3D tisk, které lze využít pro různé technické, přírodovědné nebo umělecké předměty. Databáze modelů pak obsahuje prvky, které mohou učitelé využít k vytvoření vlastních lekcí.

Standardní lekce be3D Akademie jsou dostupné bezplatně pro všechny uživatele. Nyní Y Soft představil prémiový obsah, který bude dostupný exkluzivně všem uživatelům tiskáren eDee, včetně těch, kteří si pořídí druhou představenou novinku - vzdělávací balíček určený pro školy. Prémiové lekce mají stejně bohaté zdroje jako standardní obsah, ale mají k nim přístup pouze zákazníci využívající tiskárny eDee. Již dnes jsou k dispozici prémiové lekce a další budou přidávány vždy čtvrtletně.

EDU balíček určený pro školy

Společnost Y Soft zároveň představila nový cenově dostupný balíček pro vzdělávací instituce, který obsahuje vše potřebné, aby mohla škola ve svých učebnách využívat 3D tisk. Pedagogové mají omezené zdroje a musí být v oblasti tisku efektivní. Zároveň hledají nové způsoby, jak studenty vtáhnout do výuky. Balíček EDU kombinuje správu tisku a digitalizace dokumentů předním firemním nástrojem YSoft SafeQ, který spravuje 2D tisk na papírových tiskárnách i 3D tisk. Právě kombinace využitelnosti nástroje umožní školám zdůvodnit investice do 3D tisku jako součást modernizace systému a správy papírového tisku.

EDU balíček obsahuje:

 • Tiskárna YSoft be3D eDee - stolní 3D tiskárna s uzavřeným šasi pro maximální bezpečnost
 • Tři roky volného přístupu k prémiovým 3D lekcím na YSoft be3D Academy
 • Vrstvový software DeeControl - snadno použitelná aplikace PC / Mac pro přípravu modelů pro 3D tisk
 • Sada příslušenství pro začátečníky
 • Čtečka identifikačních karet studentů / fakult
 • Vlákna: 3000 g filamentu od černé, bílé a oranžové barvy
 • Inteligentní software zahrnující:
   
  • YSoft SafeQ pro bezpečný přístup, možnost tisku na jakékoli 2D tiskárně nebo eDee a reporting využití zařízení
  • Upozornění během tisku, upozornění na dokončení úlohy a informování uživatele o průběhu

Vzdělávací balíček mimo jiné obsahuje tutorial k 3D tisku, víceletou technickou podporu a instalaci. Více informací naleznete na ysoft.com/3DEducation.

Hodnocení článku: