Jste zde

Nový vzdělávací a výzkumný program Farnell

Farnell spolu s největšími dodavateli poskytne vzdělávacím institucím a neziskovým organizacím exkluzivní slevy na testovací vybavení a šanci vyhrát produktový balík o hodnotě více než 10 000 liber.

Farnell spustil ve spojení s největšími dodavateli měřících přístrojů a testovacího vybavení nový vzdělávací a výzkumný program.  Pro školy, univerzity a nezisková výzkumná centra budou testovací produkty a nástroje dostupnější a levnější.

Způsobilí účastníci jsou zvání k registraci projektu a vybavení, které vyžadují, na webových stránkách společnosti Farnell.  Mají tak šanci vyhrát nové testovací vybavení v hodnotě více než 10 000 liber. Balík cen podporující jejich registrovaný projekt může zahrnovat škálu testovacího vybavení a příslušenství, jako jsou multimetry, osciloskopy, generátory signálu, pájecí stanice, ruční nářadí, termokamery, testovací vodiče, sondy, konektory a mnohem více.

Jako součást programu společnost Farnell navazuje partnerství s dodavateli, jako jsou Tektronix, Keysight, Rohde & Schwarz, Fluke, NI a další, aby mohl nabídnout exkluzivní slevy na širokou paletu produktů. Studenti, vzdělávací profesionálové, technici z oblasti elektroniky a kupci mohou ušetřit na produktech velkých značek, jako jsou:

  • Až 10 % na AMETEK Land a B&K Precision lines,
  • 15 % na vybrané produkty od firem Tektronix, Keysight, Aim TTI a Klein Tools,
  • až 20 % na produkty HIOKI,
  • až 30 % na produkty od NI a Rohde & Schwarz,
  • až 35 % na vybrané produkty společnosti Fluke.

Školy, univerzity a nezisková výzkumná centra se mohou nyní účastnit této soutěže a vítězný projekt bude vyhlášen společností Farnell na Nový rok. 
Účastníci se mohou dozvědět více o tomto vzdělávacím a výzkumném programu na stránkách Farnell.com, kde mohou též registrovat svůj příspěvek online. 

Hodnocení článku: