Jste zde

IQRF Wireless Challenge III podporují noví významní partneři

IQRF Alliance vyhlásila třetí ročník oblíbené mezinárodní soutěže pro techniky IQRF Wireless Challenge. Vedle stávajících významných partnerů a sponzorů soutěže se nyní připojují i další významné technické firmy. Novými partnery soutěže jsou O2, Zyxel a Cetin.

Hlavním sponzorem soutěže je MICRORISC, partnery soutěže jsou také firmy AAEON, Netio, Microsoft, Protronix, významné technické university a řada odborných periodik.

Mezi odměny v soutěži patří moderní vývojové nástroje světa bezdrátových technologií a IoT, nadějným technikům rádi nabídneme zaměstnání. Soutěžící mohou po dobu soutěže zakoupit sadu vývojových nástrojů bezdrátové technologie IQRF se slevou až 30% v rámci programu IQRF Smart School. Letošní ročník soutěže byl zařazen do Věstníku soutěží Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky, tedy je více než zajímavý také pro studenty a školy.

Soutěž o nejlepší aplikaci pro bezdrátovou technologii IQRF je otevřena 21. 5. 2017. Finálové klání nejlepších projektů bude probíhat v červnu na mezinárodním IQRF Summitu 2017.

Bližší informace k soutěži naleznete na soutěžním webu www.iqrf.org/contest.

Hodnocení článku: