Jste zde

From Zero To Hero - druhý ročník STRV Academy se rozjíždí

Letní intenzivní vzdělávací program pro 25 juniorních vývojářů a designérů. Nejlepší absolventi programu následně mohou dostat nabídku pracovat v STRV pro americké klienty.

STRV spouští druhý ročník vzdělávacího programu Academy, který je určen začínajícím vývojářům, softwarovým inženýrům a designérům. Stejně jako v loňském roce i letos je letní program určen designérům, iOS, Android, Backend a Frontend vývojářům. Po dobu deseti týdnů dostanou vybraní studenti a nadšenci do technologií možnost konzultací od nejlepších vývojářů a designérů, přístup na všechny externí i interní akce STRV a také neomezený přístup do kanceláří firmy. STRV Academy není věkově omezena, přihlásit se mohou studenti, junioři, kteří mají základní znalosti programování nebo designu. Nejlepší absolventi programu následně mohou dostat nabídku pracovat v STRV pro americké klienty. Pracovní název druhého ročníku je „From Zero To Hero“. Uzávěrka přihlášek je v neděli 11. června.

Účastníci STRV Academy dostanou plnou podporu od mentorů, grafiků, vývojářů a testrů z STRV. Kromě ucelené série technických workshopů pro ně bude přichystáno také několik soft skills workshopů zaměřených na prezentační dovednosti, marketing, produktový management, QA a další oblasti, které pokrývají činnost vývojářské agentury. Oproti loňskému ročníku budou vybraní účastníci rozděleni do skupin podle vybrané platformy. „První ročník se setkal s velkým úspěchem. Věříme, že i letos se nám podaří najít motivované lidi, kteří se na 150 % zapojí do všech aktivit, které jsme pro ně přichystali. Připravený harmonogram školení a workshopů bude představovat unikátní možnost získat technologické znalosti a schopnosti, které účastníky programu posunou na novou úroveň. Výsledkem desetitýdenního programu bude prezentace postavená na tom, jak se jednotlivci posunuli a co se naučili. Nebude chybět také prezentace projektu, na kterém budou po celou dobu pracovat,“ vysvětluje Lubo Smid, spoluzakladatel a COO STRV.

Přihlášky a všechny další informace jsou dostupné na webové stránce www.strv.com/academy. Nejlepší kandidáti budou v průběhu června pozváni na osobní pohovor. Následně bude vybráno 25 zájemců, kteří dostanou možnost zúčastnit se bezplatného vzdělávacího programu STRV Academy. „STRV Academy je pro nás vedle pravidelných akcí Silicon Valley Insights, Developers a Designers meetup další příležitostí, jak být v kontaktu s místní technologickou komunitou, ze které STRV vzešlo,“ doplňuje Lubo Smid.

Více o STRV

STRV je jednou z předních českých technologických společností, která se věnuje vývoji mobilních a webových aplikací. Historie společnosti začala už v roce 2004 a do poloviny roku 2014 působila na trhu pod názvem uLikeIT. Hlavní strategií společnosti, za kterou stojí zakladatelé David Semerád a Lubo Smid, je rapidní růst v USA, kam se vedení společnosti přesunulo roku 2012. Hlavní pobočkou je v současné době Los Angeles, další kanceláře se nacházejí v San Francisku a New Yorku. Nejdůležitější část firmy se ovšem stále nachází v Praze, kde pracuje téměř 150 vývojářů a designérů. Ti aplikace pro americké startupy vyvíjejí, spravují a aktualizují. Strategickým plánem STRV je nadále obsazovat americký trh se zachováním vývojářského centra v České republice, které se bude v následujících měsících rapidně rozšiřovat. V dubnu 2016 se STRV přestěhovalo do nových kanceláří v Karlíně, které firmě nabízejí prostor pro další personální růst. Mezi nejvýznamnější mobilní aplikace společnosti, se kterými se může český zákazník setkat, patří například Ordr nebo sociální síť Surge. Ze světových referencí stojí za zmínku aplikace pro společnosti Hallmark, ClassDojo nebo Caviar. Více o společnosti naleznete na www.strv.com.

Hodnocení článku: