Jste zde

DigiKey spouští loterii 2023 Back2School Prize Draw

Distributor DigiKey zahájil každoroční populární loterii Back2School Prize Draw dávající studentům středních a vysokých škol šanci vyhrát kredit DigiKey, který mohou použít na nákup produktů pro tvorbu řešení příští generace.

Celkem se bude rozdávat devět cen, a vítězové budou slosováni náhodně. Výherce hlavní ceny obdrží kredit DigiKey ve výši 1 000 USD; další tři výherci druhé ceny obdrží kredit DigiKey ve výši 500 USD; a pět výherců obdrží kredit DigiKey ve výši 250 USD.

„Jsme nadšeni, že můžeme spustit velmi očekávanou loterii 2023 Back2School Prize Draw a poskytnout studentům nástroje, produkty a prostředky, které potřebují pro urychlení svého pokroku jak ve školních lavicích, tak i při tvůrčí činnosti mimo ně,” říká Y.C. Wang, programový ředitel pro akademické záležitosti ve společnosti DigiKey. „Společnost DigiKey chápe jako svůj závazek podporovat studenty po celém světě, jelikož oni jsou těmi, kdo vytvářejí řešení pro další generace.“

Loterie 2023 #DKBack2School Prize Draw probíhá od 5. září do 30. října, 2023, a vítězové budou vyhlášeni brzy po uzávěrce přihlášek.

Této loterie se mohou zúčastnit všichni studenti s vysokoškolskou či středoškolskou e-mailovou adresou, přičemž přihlášky budou podávány v místním jazyce studentů. Více informací a registraci do loterie Back2School Prize Draw na webových stránkách společnosti DigiKey zde. Přihlášky můžete zasílat od 5. září do 30. října 2023, přičemž výherci budou oznámeni 15. listopadu 2023.

Hodnocení článku: