Jste zde

Promo akce od Rohde&Schwarz. Speciálně pro školy – pouze v SOS electronic

Osciloskopy Rohde&Schwarz s plným balíkem všech dostupných SW rozšíření včetně dekódování většiny sběrnic jsou nyní speciálně pro střední a vysoké školy dostupné za výhodné ceny.

Německý výrobce, společnost Rohde&Schwarz nabízí od 1.10.2021 do 30.9.2022 promo akci “Today’s solution for tomorrow’s challenge“   na osciloskopy, analyzátory a napájecí zdroje v plné výbavě za výjimečné ceny se slevou až 55 %. Podrobnější informace se dočtete v tomto článku.  Současně probíhá ještě jedna a výhodnější "EDU" nabídka pro střední a vysoké školy na vybrané osciloskopy s výrazně nižšími cenami.  Jde o tyto tři osciloskopy - RTC1002, RTB2002 a RTB 2004 i s plným balíkem všech dostupných SW rozšíření, tzv. PK1 App bundle. To znamená, že kromě bohaté základní výbavy je součástí i rozšíření o:

  • Spouštění (Triggering) a dekódování pro: I²C, SPI, UART/RS-232/RS-422/RS-485, CAN a LIN signály
  • Možnost generování vlastních průběhů a vzorků “arbitrary and pattern generator” 
  • U přístrojů R&SRTB2002 a R&SRTB2004 navíc historie, segmentovaná paměť a frekvenční analýza (Bodeho diagram)

Přehled dostupných osciloskopů z EDU nabídky:

  1. RTC1002: 50 MHz, 2 kanály, PK1 App Bundle
  2. RTB2002: 70 MHz, 2 kanály, PK1 App Bundle
  3. RTB2004: 70 MHz, 4 kanály, PK1 App Bundle

Obvykle jsou tyto osciloskopy ve stejné výbavě dostupné za minimálně dvojnásobnou cenu. Hlavním rozdílem vůči stejným přístrojům z aktuální nabídky Rohde&Schwarz je, že osciloskopy pro školy jsou v základní šířce pásma 50/70 MHz (ne maximální). Pro školní měření je tento rozsah ve většině případů zcela postačující. V případě potřeby si však můžete kdykoliv v budoucnu dodatečně rozšířit šířku pásma zakoupením SW licence. I ve školních lavicích tak můžete měřit s profi vybavením.

 S touto speciální nabídkou pro střední a vysoké školy můžete ušetřit 30 až 50 % ve srovnání s běžnou EDU slevou.

Profesionální vybavení za takto nízkou cenu vám nikdo jiný nenabídne! Využijte akci, kterou jsme pro Vás připravili ve spolupráci s Rohde&Schwarz - světoznámým výrobcem osciloskopů. Pokud máte nějaké dotazy, neváhejte kontaktovat SOS electornic. Rádi vám poradí nebo pomůžou s výběrem vhodného přístroje pro vaši školu.

Více informací k produktům značky Rohde&Schwarz vám naleznete na adrese info@soselectronic.cz. Hledáte rychlé informace o produktech na sociálních sítích? Sledujte SOS electronic na Twitteru nebo Facebooku.

Download a odkazy:

Domovská stránka společnosti ROHDE & SCHWARZ: https://www.rohde-schwarz.com/us/home_48230.html

Hodnocení článku: 

Kontaktujte svého distributora

* Hvězdičkou (*) označené údaje jsou povinné.

CAPTCHA
Toto je ochrana před spamem.