Jste zde

TechMasterEvent: přidejte se, zviditelněte se a vyhrajte

Zajímá vás elektronika, informatika a mechanika? Tech Master Event připravuje soutěže a výzvy, kde může každý uplatnit svoje nápady a změřit síly na mezinárodní úrovni.

Platforma TechMasterEvent je aktivně činná necelý rok. Během této doby vyhlásila 8 tematických soutěží, určených pro mladé tvůrce z celého světa: všechny, kterým učarovala technika, elektrotechnika a elektronika. Již 5 soutěží bylo ukončeno. Z odměn v celkové hodnotě 31 700 USD se těší 18 výherců z Evropy a Afriky.

3 soutěže nadále probíhají! Vstupte na https://techmasterevent.com  a seznamte se s podrobnostmi!

O čem to je?

TechMasterEvent vznikl z myšlenky na mladé odborníky, vizionáře a experimentátory. Na ty, kteří mají odvahu ukázat své nápady světu, nebojí se konfrontace s jinými tvůrci. Na každého, kdo si chce budovat vlastní značku v mezinárodní komunitě a zároveň si doplnit profesionální portfolio.Chcete-li se stát součástí TechMasterEvent, stačí mít přístup k Internetu z libovolného místa na světě a věnovat 3 minuty registraci. Registrace je nutná z důvodu dodržování úplných pravidel bezpečnosti uživatelů, včetně ochrany jejich autorských práv. 
Dále vše závisí na individuálním přístupu účastníka. Může přihlašovat své projekty do probíhajících soutěží, může též publikovat své nejzajímavější práce na svém profilu. Jediné, co jej v tomto okamžiku omezuje, je pouze jeho představivost!

Nápady a realizace

Tým TechMasterTeam dbá o to, aby připravené soutěže byly různorodé a byly pro tvůrce výzvou. Důležitě je pro ně také to, aby celek byl v souladu s jim blízkými předpoklady: otázkou ochrany životního prostředí, ideou zero waste, účelností, zlepšením kvality života a posilováním společenských vztahů. Organizátoři soutěží nemají pochyb, že na uživatele TechMasterEvent lze stavět vysoké nároky. Potvrzují to třeba zkušenosti posledních dvou soutěží. Na příklad do soutěže „The smallest possible, useful and fully operational electronic circuit” byl přihlášený projekt meteostanice založené na datech stahovaných z cloudu a prototyp přístroje zjišťujícího onemocnění jater pomocí lidského dechu. V soutěži „Electronics & 3D” mělo každé přihlášené řešení praktický aspekt, od použití 3D tisku ve vědě až po tisk funkčního ramene robota.

Chcete se přesvědčit, jak na tom jste?

V současnosti jsou na TechMasterEvent aktivní 3 soutěže.

  • „Let’s live more pleasantly” nabádá, abychom se blíže podívali na okolí a vytvořili prostor přívětivý pro nás i jiné. Stačí najít místo, které vyžaduje zlepšení nebo intervenci, následně vymyslet a zrealizovat projekt, který zvýší kvalitu života celé komunity. Je dobré, aby autoři při myšlení na druhé pamatovali také na sebe.
  • „Tame the elements” navrhuje, abyste se utkali s jedním nebo několika živly. Je očekáván technický projekt, který bude sloužit jednotce nebo celým komunitám. Na autorech a jejich představivosti záleží, zda budou chtít živly využít nebo podmanit a jak velký bude rozmach celku.
  • „MechoManiac” je pro všechny, kteří umějí propojit elektroniku, informatiku a mechaniku v jedno. Téma nápadu z oblasti mechatroniky je zcela libovolné: může to být medicínské zařízení nebo moderní hračka.

TechMasterEvent rozdává odměny

V každé z probíhajících soutěží je suma odměn 3 500 USD. I když může účastník přihlásit do dané soutěže pouze jeden projekt, není počet soutěží, do kterých se přihlásí, omezen. 
Výběr nejlepšího projektu není nikdy snadným úkolem a je velkou zodpovědností. Skvělé však je mít vědomí, že jsou podporováni ti nejlepší.

Přidejte se k nám! Zviditelněte se! Vyhrajte!

TechMasterEvent čeká na Vás!

https://techmasterevent.com/

Hodnocení článku: