Jste zde

Studenti univerzit, máte šanci vyhrát domácí elektronickou laboratoř

Řeč je o setech InstaLab home lab, Raspberry Pi, SparkFun Tool Kit a mnoha dalších. Podmínky jsou přitom velmi jednoduché, stačí dobrý nápad a chuť se o něj podělit.

 

Digi-Key Electronics, globální distributor elektronických součástek, zahájil své výroční losování o ceny Back2School, které dává studentům šanci zúčastnit se losování o domácí laboratoře InstaLab a také mnoho dalších cen a sad. Současně s tím mohou prezentovat své nápady na mezinárodním poli.

2020 # DKBack2School běží od 8. září do 12. listopadu. Vítězové budou oznámeni během listopadu.

Studenti, kteří se chtějí zúčastnit, mají předložit inovativní koncept nebo náčrt designu na zlepšení životního stylu a práce studentů pomocí elektronických součástek nebo produktů, které najdou na webových stránkách společnosti Digi-Key. A pokud chtějí, mohou svůj nápad implementovat, odeslat video nebo fotografii, jak to funguje, a získat šanci na výhru domácí laboratoře InstaLab v kategorii Grand Prize.Tato kategorie bude mít dva vítěze, kteří získají sady InstaLab.

Vstup do soutěže je jednoduchý, studentům stačí zadat svou e-mailovou adresu a jméno. Přihlášení do soutěže je o spojeno s odesláním konceptu nebo nápadu na základě produktů a komponent nalezených na webových stránkách společnosti Digi-Key.

Tři šťastní výherci loterie získají buď 10palcovou PiCade, nebo sadu nástrojů SparkFun. Dva šťastní výherci vyhrají buď MikroE Video Game Kit, nebo Back-2-School Lab Kit. A autoři nápadů, které budou na prvním a na druhém místě, vyhrají každý InstaLab Kit, který obsahuje osciloskop, generátor funkcí, napájecí zdroj, digitální multimetr, 120 V pájecí stanici, odizolovače, startovací sadu Raspberry Pi a mnoho dalšího.

„Sada domácí laboratoře InstaLab je snem mnoha studentů techniky,“ řekl YC Wang, ředitel globálních akademických programů pro Digi-Key. „Taková sestava je nesmírně užitečná, protože pomůže nastartovat další nápady na nové produkty nebo design, což studentovi poskytne šanci rychle stavět stavět a testovat své návrhy. Digi-Key poskytuje studentovi šanci vyzkoušet si své technické dovednosti a vyhrát takovou sadu, a stát se tak součástí velké komunity budoucích inovátorů. “ 
„Společnost Digi-Key se zavázala pomáhat studentům uspět na univerzitě, což je nyní složité více než kdy jindy.ě,“ řekl David Sandys, ředitel technického marketingu společnosti Digi-Key. „Chceme všem studentům poskytnout cenné nástroje, produkty a zdroje, které jim umožní učit se a tvořit, dále rozvíjet jejich dovednosti a obohatit čas na univerzitě.“

Chcete-li se zapojit do soutěže a dozvědět se více o tom, jaké jsou všechny ceny, navštivte stránku https://www.digikey.com/back2school . Podmínky losování o cenu Digi-Key Back2School a kompletní pravidla najdete zde. Vstoupit může každý student s univerzitní e-mailovou adresou. Soutěž je otevřena od 8. září do 12. listopadu 2020 a vítězové budou vyhlášeni krátce poté.

Hodnocení článku: