Jste zde

Student EEICT 2022 a perFEKT JobFair 2022 na FEKTu VUT v Brně

Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií VUT v Brně (FEKT) vás zve na 28. ročník tradiční studentské vědecké konference a soutěže STUDENT EEICT 2022 a na 13. ročník veletrhu pracovních příležitostí perFEKT JobFair 2022, který se bude konat snad fyzicky 26. 4. 2022 v prostorách fakulty.

STUDENT EEICT je konference a soutěž studentské tvůrčí činnosti, která je každoročně pořádána na FEKTu. Zkratka pochází z anglického označení oborů, které studenti fakulty studují (Electrical Engineering, Information and Communication Technologies). Součástí konference je také perFEKT JobFair, veletrh pracovních příležitostí, který je skvělou příležitostí nejen pro zaměstnavatele, ale i pro studenty. V rámci veletrhu prezentující se firmy mohou návštěvníkům představit obor své činnosti a současně přilákat potenciální uchazeče o práci a mnoho dalšího. Studenti zde mají možnost navázat kontakty s možnými zaměstnavateli či se jen informovat o partnerských firmách působících z oblasti elektroprůmyslu, informačních a komunikačních technologií a řadě dalších příbuzných oborů.

Součástí letošního ročníku bude i návštěva v podobě kamionu FabLab Experience, digitální pojízdná laboratoř, která je nadupaná ukázkami moderních výrobních strojů.

Více o konferenci a soutěži: www.eeict.cz 
Více o veletrhu: www.perfektjobfair.cz

Hodnocení článku: