Jste zde

ESA hledá kosmické inženýry

Evropská vesmírná agentura vypisuje další ročník kurzu pro studenty. Mezinárodní tým se v roce 2020 setká v belgickém středisku ESEC-Galaxia. Přihlásit se můžete i vy.

ESA pořádá tyto mezinárodní kurzy pro absolventy a doktorandy univerzit již podruhé. Je nutné si uvědomit, že konstrukce technologií pro výzkum vesmíru má řadu pravidel a best practices, souvisejících nejen se samotnou technologií, ale také s jejím začleněním do ostatních programů. Kurzy tak nejsou určeny jen pro inženýry, kteří se chtějí naplno věnovat návrhu kosmických technologií, ale pro všechny, kdo chtějí v rámci svých univerzit na vesmírných programech participovat. Účastníci se seznámí se systémy projektového managementu, validačními procesy a dalšími nezbytnostmi.

Space Systems Engineering Training Course 2020 proběhne 3 – 6 března 2020 v ESA Academy’s Training and Learning Facility (TLF) v Belgii. Výběrové řízení je otevřeno pro 30 účastníků do 32 let, studentů bakalářského, magisterského nebo doktorandského studia s dobrými základy matematiky a fyziky a zájmem o kosmické technologie.

Přihlášky je nutné doručit do 13. ledna 2020.

http://www.esa.int/Education/ESA_Academy/Student_applications_now_open_for_ESA_Academy_s_Space_Systems_Engineering_Training_Course_2020

Hodnocení článku: