Jste zde

Element14 Essentials: nové kurzy základních technik

Element14.com, online komunita pro konstruktéry, přidala do své řady bezplatných vzdělávacích modulů pro kutily nové kurzy, aby pomohla svým členům rozvinout jejich dovednosti a udržet krok s nejnovějšími trendy a inovacemi v oboru.

Tyto kurzy mají podobu jednoduchých vzdělávacích modulů, které lze procházet vlastním tempem a které se zabývají klíčovými oblastmi, jako je internet věcí, řízení motorů a správa napájení. Každý modul je navržen tak, aby ho bylo možné dokončit přibližně za hodinu, přičemž na konci je k dispozici kvíz, který mohou členové komunity vyplnit a ověřit si nabyté znalosti.

Nejnovějším přídavkem do učebního plánu komunity element14.com je řada zaměřená na programovatelná zařízení, která začíná modulem zaměřeným na základy programovatelné logiky, jako je Booleova algebra, logické členy, sekvenční obvody, jazyk popisující hardware (HDL) a další témata. Kurz je sponzorován společností Xilinx.

Mezi další oblíbené kurzy patří moduly týkající se inteligentních rozvodných systémů, průmyslového internetu věcí a základů napájení pro výrobce. Registrovaní členové komunity element14 mají ke všem kurzům bezplatný přístup.

Dianne Kibbeyová, generální vedoucí oblasti komunity a sociálních sítí v komunitě element14 a společnosti Farnell element14, uvedla: „Jako distributor potřeb pro vývojáře společnost Farnell element14 chápe, jak důležité je mít přehled o nejnovějších trendech, inovacích a dovednostech. nS uvedením našeho nového kurzu základů programovatelných zařízení dále rozšiřujeme naši řadu multioborových vzdělávacích modulů, při jejichž vytváření jsme úzce spolupracovali s našimi hlavními partnery, abychom všem našim členům poskytli vysoce kvalitní a dostupné vzdělávací zdroje.“

Kurzy společnosti element14 zaměřené na základy jednotlivých oblastí jsou k dispozici v online vzdělávacím centru na této adrese: https://www.element14.com/community/community/learning-center/online-learning/essentials

Chcete-li si zaregistrovat členství v komunitě element14, navštivte tuto adresu: http://www.element14.com/

Hodnocení článku: